Warszawa - Salon sprzedaży TAURUS

Opis salonu

Czy wiecie, gdzie położony jest jeden z Salonów TAURUS Warszawa? to jedno z fajnieszych miejsc na Ursynowie, a na pewno na ulicy Wąwozowej :)

Znajdujemy się dosłownie na rogu jednej z najważniejszych arterii Ursynowa - Alei Komisji Edukacji Narodowej, przy ulicy Wąwozowej 17. Bez obaw - z innych miejsc Warszawy możecie do Nas dotrzeć w prościutki sposób z trasy A2 – w zaledwie kilka minut od węzła komunikacyjnego tej trasy.

Od drzwi Salonu przywita Was Krzysiek :) to nasz ekspert i dla niejednego z Nas Guru ;) bez obaw nie gryzie, na pewno pomoże Wam świetnie dobrać i zamontować zakupione z naszego Salonu produkty. Od Niego uzyskacie również pełną informację dotyczącą użytkowania sprzętu. Ofertę mamy bardzo bogatą, obejmującą bagażniki bazowe, boxy dachowe oraz bagażniki i uchwyty do transportu nart, rowerów, a także inne akcesoria do transportu bagaży, czy bezpiecznego poruszania się po drogach np. łańcuchy śniegowe. To u Nas znajdziesz najlepsze marki na rynku: Taurus, Yakima, Kamei, Koenig, Weissenfels.

Nie musisz szukać konkurencji, nasze ceny są bardzo przystępne, dla wszystkich :)

Macie ochotę pojeździć na świetnym sprzęcie rowerowym i nie szukać po całej Warszawie profesjonalnego serwisu rowerowego? To trafiliście pod właściwy adres:) Taurus to dystrybutor profesjonalnych marek rowerów, jak BMC Switzerland i Kreidler (w tym rowerów elektrycznych).

Nie martwcie się o miejsca parkingowe - koło naszego Salonu znajdziecie miejsce dla swojego pojazdu i gwarantujemy Wam, że zakupione u Nas bagażniki i boxy dachowe, będą szałowo prezentować się na dachach Waszych aut, nie jeden sąsiad zatrzyma się ciut dłużej przy Waszej samochodzie.

Skontaktuj się


 
 

Tutaj jesteśmy