Taurus

Polska firma istniejąca na rynku od 1986 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i importem bagażników, boxów bagażowych oraz innego rodzaju przystawek ułatwiających transport samochodowy.

Od dwóch dziesięcioleci, produkujący m.in. boxy dachowe i uchwyty do przewozu nart i rowerów, TAURUS jest niekwestionowanym liderem branży bagażników w Polsce. W połowie lat 90. XX wieku TAURUS wprowadził do Polski markę THULE, zostając jej generalnym przedstawicielem. Z początkiem 2014 roku firma weszła na rynek rowerowy, sprowadzając do kraju rowery niemieckiej firmy KREIDLER.


Produkty tej marki znajdziesz w poniższych kategoriach

Akcesoria

Dodatki do uchwytów rowerowych i rowerów – dla zwiększenia bezpieczeństwa przewożonych rzeczy i ułatwienia przewozu.

Boxy dachowe

Rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny styl życia i dla często podróżujących, także dla osób, które potrzebują po prostu dodatkowego miejsca. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb model.

Łańcuchy do samochodów osobowych

Przystosowany do najważniejszych cech samochodów osobowych osprzęt. Szeroki wybór łańcuchów wysokiej jakości, łatwych do założenia, sprawdzonych w najbardziej nieprzyjaznych, górskich warunkach. Konfigurator łańcuchów »

Łańcuchy do samochodów terenowych, 4x4, SUV

Sprzęt stworzony specjalnie dla samochodów terenowych, 4x4 oraz SUV. Łańcuchy dopasowano do specyfiki tego rodzaju pojazdów.

Łańcuchy do samochodów ciężarowych

Propozycje dla właścicieli ciężarówek. Łańcuchy dostosowane do wielkich – liczonych w tony – obciążeń. Specjalnie wzmocniona konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo i utrzymanie stabilności na drodze.

Uchwyty na narty montowane na dachu auta

Umożliwiają przewóz nart i desek snowboardowych na zewnątrz pojazdu, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo sprzętu oraz pasażerów. Dzięki zaawansowanym systemom montażu załadunek i wyładunek zajmują dosłownie kilka chwil.

Bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym

Idealne rozwiązanie do transportu dużej (2-4 sztuki) liczby rowerów. To także propozycja dla właścicieli dużych/ciężkich rowerów, które trudno podnieść i zamontować na dachu. Dostęp do bagażnika możliwy jest nawet wtedy, gdy rowery są już zamontowane.

Stopy bagażnika/system mocowania

Dachy samochodów są konstruowane w różny sposób. Dlatego właśnie stopy i system mocowania trzeba odpowiednio dopasować do pojazdu oraz wymagań użytkownika.