Taurus BikeUp Pro – atrakcyjny cenowo bagażnik rowerowy na wysokim poziomie

Recenzje

Rowerowy bagażnik dachowy Taurus BikeUp Pro to atrakcyjna cenowo propozycja, która jest porównywalna do rozwiązań oferowanych przez światowych liderów branży – stwierdziła redakcja polskiego magazynu rowerowego „bikeBoard”. Bagażnik otrzymał ocenę w wysokości 4,8 pkt (w skali 0-6 pkt).

Taurus_BikeUp_Pro_-_zdjecie_ilustracyjne_01.jpg

Taurus BikeUp Pro to bagażnik z mocowaniem za koło i ramę roweru. Model ten wyróżnia się m.in. uniwersalnością i prostotą obsługi. Co istotne, montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

W opublikowanej recenzji redakcja magazynu „bikeBoard” wśród głównych zalet bagażnika wskazała jego lekką, aluminiową konstrukcję, posiadane atesty (TÜV i City Crash), regulowany rozstaw oraz dużą tolerancję objętości koła. Jako wadę wymieniono natomiast niewystarczające rozwarcie szczęk uchwytu w przypadku niektórych ram.

To produkt polski, zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę od wielu lat specjalizującą się w sprzedaży bagażników najbardziej renomowanych producentów, tj. Thule, Whispbar czy Yakima. Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło stworzyć produkt porównywalny z ofertą światowych liderów, pozostający zarazem znacznie atrakcyjniejszy cenowo” – czytamy w recenzji.

Fragment_recenzji_bagaznika_Taurus_BikeUp_Pro.jpg

Recenzja bagażnika rowerowego Taurus BikeUp Pro została opublikowana w sierpniowym (nr 08/2018) numerze magazynu „bikeBoard”. Więcej informacji nt. bagażników rowerowych marki Taurus można znaleźć tutaj.


Komentarze