Thule

Szwedzka firma, która powstała w roku 1942. Jej profil obejmuje produkcję szerokiej gamy akcesoriów służących do przewozu samochodem ładunków. W ofercie THULE znaleźć można m.in. bagażniki bazowe, boxy dachowe, uchwyty do przewozu rowerów, nart i sprzętu wodnego, ale także walizki, torby oraz foteliki i wózki dziecięce.

Obecnie marka THULE, wprowadzona do Polski przez firmę TAURUS, jest światowym liderem branży. THULE zatrudnia aktualnie przeszło 3 tys. osób, które pracują w ponad 50 zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży na całym świecie.


Produkty tej marki znajdziesz w poniższych kategoriach

Bagażniki ładunkowe montowane z tyłu

Zamocowanie systemu tego rodzaju podnosi, poprzez zwiększenie dostępności, stopień komfortu użytkowania. Niektóre z bagażników (np. „cztery w jednym”) pozwalają na praktyczne dostosowanie do zmiennych potrzeb.

Boxy dachowe

Rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny styl życia i dla często podróżujących, także dla osób, które potrzebują po prostu dodatkowego miejsca. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb model.

Belki bazowe

Przy wyborze belek bazowych warto wziąć pod uwagę kilka okoliczności. Czy będą używane często czy rzadko? Czy służyć mają do przewozu rzeczy lekkich czy może jednak ciężkich? Znając odpowiedzi na te pytania, można bez większego problemu wybrać optymalny zestaw.

Składane boxy dachowe

Propozycja skierowana do osób, dla których ważna jest łatwość przechowywania i przenoszenia bagażnika. Co istotne, po złożeniu składany box dachowy zajmuje niewielką przestrzeń.

Bagażniki

Niezawodne urządzenia służące do bezpiecznego zamocowania ładunku i sprzętu. Dzięki odpowiedniemu sprofilowaniu są kompatybilne praktycznie z każdym modelem roweru.

Łańcuchy do samochodów osobowych

Przystosowany do najważniejszych cech samochodów osobowych osprzęt. Szeroki wybór łańcuchów wysokiej jakości, łatwych do założenia, sprawdzonych w najbardziej nieprzyjaznych, górskich warunkach. Konfigurator łańcuchów »

Uchwyty na narty montowane na dachu auta

Umożliwiają przewóz nart i desek snowboardowych na zewnątrz pojazdu, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo sprzętu oraz pasażerów. Dzięki zaawansowanym systemom montażu załadunek i wyładunek zajmują dosłownie kilka chwil.

Do przewożenia kajaków, kanoe i desek surf

Oferta dla miłośników pływania kajakiem i łódką typu kanoe. Uchwyty zostały skonstruowane specjalnie dla tego rodzaju sprzętu, przy dokładnym uwzględnieniu kwestii bezpieczeństwa.