Menabo

Włoska firma będąca jednym z największych producentów akcesoriów samochodowych na świecie. MENABO zostało założone w 1972 roku. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji bagażników montowanych na dach, hak i tylną klapę, oraz specjalnych uchwytów do transportowania na dachu pojazdu rowerów.

W ofercie MENABO znaleźć można ponadto m.in. boxy dachowe, bagażniki bazowe na relingi oraz uchwyty do przewozu na dachu samochodu nart, w tym także wysokiej klasy bagażniki magnetyczne. Firma od lat znajduje się w grupie liderów na rynku europejskim.


Produkty tej marki znajdziesz w poniższych kategoriach

Uchwyty rowerowe montowane na dachu auta

Nieskomplikowane w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom i technologicznie rozbudowanym systemom mocowań zapewniają pełną ochronę przewożonego na dachu sprzętu.

Uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta

Składane, proste do przechowywania uchwyty, dzięki którym przetransportować można od 2 do nawet 4 rowerów. Przeznaczone dla użytkowników nieposiadających haka holowniczego, a chcących przewieźć większą liczbę jednośladów.

Bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym

Idealne rozwiązanie do transportu dużej (2-4 sztuki) liczby rowerów. To także propozycja dla właścicieli dużych/ciężkich rowerów, które trudno podnieść i zamontować na dachu. Dostęp do bagażnika możliwy jest nawet wtedy, gdy rowery są już zamontowane.