Yakima FoldClick 3 – prosty w obsłudze bagażnik wysokiej jakości

Recenzje

Montowany na haku samochodowym bagażnik rowerowy Yakima FoldClick 3 to platforma, która cechuje się m.in. prostym i bardzo szybkim montażem, a także mechanizmami gwarantującymi wysoki poziom bezpieczeństwa – oceniła redakcja polskiego serwisu rowerowego mtb-xc.pl.

Yakima_FoldClick_3_w_trakcie_testu_03_fot._mtb-xc.pl.jpg

Cechy Yakima FoldClick3

Platforma rowerowa Yakima FoldClick 3 pozwala na jednoczesny przewóz do 3 rowerów (dostępna jest także wersja umożliwiająca transport 2 rowerów – Yakima FoldClick 2). Całkowita ładowność bagażnika to 60 kg, a waga jednego jednośladu może wynosić nawet 30 kg. W efekcie za pomocą platformy amerykańskiej marki można przewozić również np. bardziej masywne rowery z asystą elektryczną. Co istotne, system prostego montażu oparto na opinaniu kół specjalnymi paskami samozaciskowymi, a ramę mocuje się za pomocą odpowiedniej klamry.

Redakcja serwisu mtb-xc.pl zwróciła uwagę m.in. na to, że Yakima FoldClick 3 to bagażnik składany i można go zamocować bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Jak zaznaczono w recenzji, rynienki do zamocowania rowerów są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu rower można niemalże wprowadzić na zawieszoną platformę.

„Zarówno klamry na rower, jak i sam bagażnik jest zamykany na zamek, co znacznie poprawia bezpieczeństwo rowerów. Montaż jest naprawdę prosty i bardzo szybki. Dodatkowo platformę z zapakowanymi rowerami można odchylić tak, by mieć dostęp do bagażnika w samochodzie” – można przeczytać w recenzji.

Fragment_recenzji_bagaznika_Yakima_FoldClick_3.jpg

Pełną recenzję można znaleźć tu, a więcej informacji nt. platform rowerowych marki Yakima jest dostępnych tutaj.

fot. mtb-xc.p


Komentarze