Nowa promocja cenowa - Bycze środy z Taurus.

Wiadomości i wydarzenia

W oparciu o potrzeby i sugestie naszych Klientów podjęliśmy decyzję o uruchomieniu nowej promocji, która będzie polegała na obniżeniu ceny jednego wybranego produktu w danym dniu.

bycze-srody.jpg

W kontaktach z Klientami od zawsze cenimy sobie informację zwrotną, co jako firma moglibyśmy ulepszyć. Uważnie słuchamy każdej propozycji, co sprawia, że z roku na rok się rozwijamy, wprowadzamy do oferty nowe produkty i promocje.

Owocem tego podejścia jest właśnie m.in. nowa promocja cenowa – Bycze środy z Taurus.

W związku z nadejściem wiosny i dużą popularnością aktywności na świeżym powietrzu, w najnowszej edycji promocji Bycza środa z Taurus znajdą się przyczepki sportowe/rowerowe Thule z kolekcji 2020.

Ty i Twoje dziecko razem wśród natury - podaruj Wam piękne rodzinne chwile z przyczepką Thule. Produkty te doskonale sprawdzają się podczas spacerów, jazdy na rowerze i joggingu.

Promocja Bycze środy z Taurus polega na tym, że w każdą środę zaoferujemy jeden konkretny produkt w bardzo atrakcyjnej, obniżonej cenie. Różnorodne propozycje w kolejnych tygodniach sprawią, że podczas trwania akcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Bycze środy z Taurus to doskonała sposobność, by nabyć produkt, nad którym zastanawiałeś się od jakiegoś czasu. To również dobry czas dla osób, które lubią „polować na okazje”

Warunki promocji Bycze środy z Taurus:


Komentarze