Taurus uruchamia zimową akcję „Nie wiąż się z łańcuchem”

Wiadomości i wydarzenia

Pierwsze opady śniegu zazwyczaj zaskakują zarówno drogowców, jak i często samych kierowców.

Na szczęście istnieje spora grupa przezornych właścicieli czterech kółek, którzy z myślą o bezpieczeństwie swoim i swoich pasażerów, wraz z nadejściem zimy zaopatrują się w sprawdzone łańcuchy śniegowe.

To właśnie dla nich, z początkiem grudnia, Taurus uruchamia akcję „Nie wiąż się z łańcuchem”, która już w poprzednich latach cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

„Nie wiąż się z łańcuchem” dotyczy usługi wypożyczenia łańcuchów przeciwśnieżnych z opcją ich zakupu w momencie faktycznego użycia.

baner_www8.jpg

W praktyce klient, który w trakcie zimowego sezonu nie skorzysta z łańcuchów, będzie mógł je zwrócić i zapłacić wyłącznie za ich wypożyczenie. Innymi słowy, użycie łańcuchów równa się z zakupem, ale w innym przypadku można po urlopie oddać nieużywane łańcuchy i zapłacić tylko za ich wypożyczenie.

Ta dogodna dla klienta usługa jest dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych sieci Taurus i obejmuje szeroki asortyment łańcuchów śniegowych. Akcja obejmuje wszystkie dostępne w Taurus marki łańcuchów, w tym sprawdzonych producentów takich jak Koenig, Pewag i Weissenfels. Odpowiednie łańcuchy dopasują do swoich samochodów posiadacze popularnych na rynku modeli samochodów, ale także właściciele najnowszych, niestandardowych aut.

Jeśli chcesz sprawdzić jaki łańcuch pasuje do Twojego samochodu, sprawdź na lancuchy.pl


Komentarze