Misja

Pomagamy ludziom realizować sportowe pasje. Gdziekolwiek jadą...

Gdziekolwiek jedziesz… Tak brzmi hasło przewodnie firmy TAURUS. W dwóch słowach jasno przedstawia profil jej działalności. Nawiązuje też pośrednio do przyświecającej przedsiębiorstwu filozofii, której wyznacznikami są pasja i dążenie do osiągnięcia perfekcji. Wartości te umożliwiają – szczególnie firmie rodzinnej, jaką jest TAURUS – działanie na rynku i stały rozwój. Są także nieodłącznym elementem jej bieżącej aktywności.

Firma powstała z pasji i chęci ułatwienia ludziom życia, aby mogli komfortowo i bezpiecznie transportować potrzebne im ładunki – niezależnie od tego, czy celem podróży jest praca czy wypoczynek.

Ponad ćwierć wieku obecności na rynku i zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwalają firmie funkcjonować z odpowiednim rozmysłem – projektować, produkować i sprzedawać nowoczesne produkty wysokiej jakości, jednocześnie zachowując odpowiedni, korzystny dla Klientów, stosunek jakości do ceny.

Głównym priorytetem firmy TAURUS jest budowa rozpoznawalnej i stabilnej sieci sprzedaży z kompleksową ofertą dla ludzi aktywnych. Równie istotny cel to wsparcie w realizacji sportowych pasji, w czym pomaga szeroka oferta odnosząca się do sposobów bezpiecznego podróżowania z bagażem oraz jego przewożenia.

TAURUS od wielu lat jest liderem branży bagażników dachowych i łańcuchów przeciwśnieżnych w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i talentów pracowników firmy. To ich entuzjazm i inwencja są filarem – fundamentem, dzięki któremu TAURUS odnosi sukcesy. Drugim filarem są Klienci – dzięki ich opiniom i zaufaniu firma może nadal się rozwijać i mierzyć się z nowymi wyzwaniami.