Polityka prywatności

W trosce o użytkowników naszego serwisu oraz ich zaufanie do firmy TAURUS informujemy, jakiego rodzaju dane o użytkownikach serwisu www.taurus.info.pl są gromadzone oraz do jakich celów są one wykorzystywane.

Dane zbierane automatycznie

Podczas Państwa odwiedzin na naszej stronie internetowej, automatycznie gromadzone są dane dotyczące wizyty, w tym np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki czy typ systemu operacyjnego.

Dane zbierane są, gdy kontaktują się Państwo z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego i przekazują swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail).

W jaki sposób wykorzystujemy przekazane dane?

W żadnym wypadku nie udostępniamy Państwa danych podmiotom trzecim.

Dane zbierane przy wysyłaniu formularza kontaktowego wykorzystywane są wyłącznie do kontaktu i odpowiedzi.

Subskrybując newsletter firmy TAURUS, wyrażają Państwo zgodę na jego otrzymywanie. Dane pozostawione w trakcie subskrypcji wykorzystujemy w celu wysłania newslettera. Dane do bazy newslettera są dodawane zgodnie z zasadą „double opt-in”, czyli po akceptacji potwierdzenia wysłanego na podany adres e-mail.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników w serwisie www.taurus.info.pl, analizy danych demograficznych o użytkownikach lub do personalizacji zawartości stron internetowych. Informacje te są zbierane automatycznie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO), Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia prawa możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób można aktualizować lub usunąć dane osobowe?

W każdej chwili mogą Państwo wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe, korzystając z odnośnika umieszczonego w każdym z wysyłanych newsletterów lub w serwisie internetowym.

Danych zbieranych automatycznie nie można zmienić lub usunąć.

Wykorzystanie „plików cookies”

Strona internetowa www.taurus.info.pl może wykorzystywać „pliki cookies”, które służą identyfikacji przeglądarki użytkownika podczas korzystania z serwisu.

Zmiany polityki prywatności

Firma TAURUS zastrzega sobie prawo możliwości zmiany niniejszej polityki prywatności.