Kraków - Salon sprzedaży TAURUS

Opis salonu

Salon Taurus w Krakowie to kolejny punkt na mapie Polski z sieci naszych Salonów. Nowy otwarty Salon położony jest przy jednej z głównych ulic dzielnicy Krakowa Podgórze - ul. Wielickiej 228.

Dojazd do Salonu jest niesamowicie prosty. Wystarczy poruszać się ulicą Wielicką na wysokości numeru 228, a następnie na skrzyżowaniu Wielickiej z ulicą Erazma Jerzmanowskiego, zjechać w Jerzmanowskiego koło stacji benzynowej Orlen. Kolejny krok to wjazd w drogę wewnętrzną, tuż przed stacją Orlen. Przejeżdżając tą drogą ok. 150 metrów znajdziecie się tuż przed naszym nowym Salonem, gdzie znajdziecie obszerny parkingu dla samochodów i innych pojazdów.

W Krakowskim Salonie przywita Was Grzesiek, który na pewno wesprze Was swoją wiedzą i doświadczeniem, pomoże dobrać i zamontować odpowiedni sprzęt zakupiony w naszym Salonie. Grzesiek to encyklopedia wiedzy na temat naszych produktów, więc udzieli Wam szerokiej informacji w zakresie eksploatacji zakupionych produktów.

Oferta Salonu Taurus Kraków została przygotowana na podstawie potrzeb naszych klientów. Znajdziecie tutaj bagażniki bazowe, boxy dachowe oraz bagażniki i uchwyty do transportu nart, rowerów, a także inne akcesoria do transportu bagaży, czy bezpiecznego poruszania się po drogach. Produkty możecie zakupić na miejscu lub skorzystać z oferty ich wypożyczenia. Z jakiej opcji skorzystacie zależy wyłącznie od Was.

U nas znajdziecie najlepsze marki na rynku: Taurus, Yakima, Kamei, Koenig, Weissenfels, Thule, Pewag. Nasze ceny są atrakcyjne i dostosowane do portfela naszych wszystkich klientów :).

Salon Kraków to również miejsce ze świetną ofertą profesjonalnych rowerów, takich firm, jak BMC Switzerland i Kreidler ( w tym również rowery elektryczne). Zapraszamy Was już dzisiaj serdecznie i do zobaczenia. :)

Skontaktuj się