Uebler

Uebler GmbH, niemiecka spółka od 50 lat projektująca i produkująca wysokiej jakości akcesoria motoryzacyjne, zaopatruje zarówno sklepy specjalistyczne, jak i bezpośrednio producentów samochodów.

Jej historia zaczęła się w 1965 roku od produkcji zaczepów i lin holowniczych, dzisiejsza specjalizacja to bagażniki rowerowe przeznaczone do montażu na haku holowniczym.

Produkty Uebler charakteryzują się najwyższą jakością wykończenia i ponadprzeciętną ergonomią. Jest to między innymi rezultatem wieloletniej, bliskiej współpracy ze sprzedawcami branży motoryzacyjnej i rowerowej oraz wiodącymi producentami samochodów – wśród stałych klientów i partnerów firmy są BMW, Kia, Mercedes, Mitsubishi, Opel, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. W dążeniu do ciągłego postępu technologicznego Uebler utrzymuje ścisłe, dopasowane do każdego z producentów partnerstwa na rzecz rozwoju.

Uebler gwarantuje stały, najwyższy poziom jakości swoich wyrobów, a jego potwierdzeniem są liczne wyróżnienia i nagrody przyznawane przez renomowane instytuty i fachowe czasopisma (bagażnik serii X21 od momentu wprowadzenia na rynek zwyciężył w 16 fachowych testach, deklasując konkurencję).


Produkty tej marki znajdziesz w poniższych kategoriach

Brak kategorii z produktami tej marki